Wyjątkowa herbaciarnia i restauracja ze zdrową żywnością

Tuż przy metrze Dworzec Gdański znajduje się Herba Thea – wyjątkowe miejsce na herbacianej mapie Warszawy. Lokal ma dużą powierzchnię, bo aż 175 m kw. podzieloną na dwie przestrzenie: kolorową salę i oddzieloną kotara kinową salkę na warsztaty i inne odbywające się tu zajęcia. W herbaciarni można wypić doskonałą herbatę przyrządzaną wyłącznie z naturalnych składników. Jest to też restauracja, w której można zjeść wegańskie oraz wegetariańskie potrawy.

Całość urządzona jest eklektycznie i posiada niepowtarzalny klimat. Naszą herbatę możemy wypić siedząc w jednym z licznych foteli, drewnianych krzeseł albo w szafie zaaranżowanej na swoistą ławę. Chociaż na pozór każdy mebel jest z innej bajki, to całość wydaje się być nadzwyczajnie dopasowana. Sprawia to, że herbaciarnia jest dobrym miejscem na odpoczynek od miejskiego zgiełku.

Herba Thea to swoiste studio smaku, gdzie możemy spróbować niepowtarzalnej herbaty, która powstaje na bazie wyłącznie naturalnych składników. W czajniku znajdują się nie tylko listki pochodzące z Indii, ale również płatki kwiatów, przyprawy i kawałki owoców. Dla osób, które preferują inne napitki przygotowano: świeżo wyciskane soki, włoską czekoladę i całkiem udaną kawę. Osoby poszukujące procentów mogą tutaj skosztować wina albo regionalnego piwa.

naturalna herbata

 

Jedzenie w tej herbacianej galerii to potrawy wegetariańskie i wegańskie, przygotowywane ze zdrowych składników. Niepowtarzalną atmosferę lokalu kreują odbywające się tutaj wydarzenia kulturalne i rozmaite warsztaty, takie jak np. tworzenia naturalnych kosmetyków. Dokładny wystrój herbaciarni można zobaczyć na stronie: http://www.herbathea.pl/galeria.html

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *