Pomysł na prezent świąteczny: warsztaty tworzenia eko-kosmetyków

Rynek produktów kosmetycznych jest tak zróżnicowany pod względem jakości oferowanych kremów, balsamów czy żeli. Na szczęście coraz częściej świadomiej wybieramy kosmetyki i zwracamy uwagę nie tylko na markę i cenę, ale także na ich skład. Wiele pań wybiera kremy na bazie naturalnych składników. Najlepsze są oczywiście te, które nie zawierają parabenów i posiadające certyfikaty potwierdzające ich ekologiczną autentyczność. Dla osób, które cenią sobie naturalny skład artykułów kosmetycznych, warto z okazji świąt Bożego Narodzenia podarować wyjątkowy prezent  – warsztaty tworzenia eko-kosmetyków.

eko-kosmetyki (źródło:pinterest)

eko-kosmetyki (źródło:pinterest)

Tym razem postawcie na oryginalny prezent świąteczny. Z pewnością Wasza ukochana osoba ucieszy się z wyjątkowego podarunku, który sprawi, że choć na chwilę będzie mogła przenieść się w czasie do tradycji, tj. do momentu gdy ręcznie wykonywano większość kremów do twarzy i ciała. Warsztaty dla pań to okazja do zadbania o urodę, pielęgnowanie skóry i szersze poznanie charakterystyki swojej cery. Na zajęciach będzie można ręcznie przygotować kosmetyki i mydła z wielu naturalnych składników. Będą to produkty o niesamowitych kształtach, kolorach i zapachach. Warsztaty tworzenia eko-kosmetyków to świadome dbanie o cerę bez działań niepożądanych i skutków ubocznych.

Niesztampowe prezenty świąteczne zyskują na wartości, bo świadczą o innowacyjności i kreatywności darczyńcy. Może warto w tym roku rozpocząć etap obdarowywania najbliższych tym co nie tylko cieszy oko, ale również koi zmysły oraz pielęgnuje ciało? Więcej inspiracji znajdziecie na stronie www.katalogmarzen.pl – sprawdźcie ofertę, a na pewno wpadną wam w oko prezenty świąteczne.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *