Napój jogurtowy ze świeżą miętą – zdrowie i orzeźwienie

Nie od dziś wiadomo, że zdrowe i pożywne śniadanie jest podstawą udanego dnia. Niestety, nie zawsze mamy czas na przygotowanie solidnego posiłku, który dostarczy nam odpowiedniej dawki energii. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po napój lub, jak kto woli, koktajl jogurtowo-mleczny.

Napój jogurtowy z miętą i syropem Paola o smaku czarnej porzeczki

Napój jogurtowy z miętą i syropem Paola o smaku czarnej porzeczki (zdjęcie ze strony Paola)

Jest on nie tylko bajecznie prosty, ale także szybki w przygotowaniu. Jego przyrządzenie zajmuje zaledwie kilka minut. Co więcej, taki napój mleczny jest też bardzo smaczny i zdrowy. Zawiera niezbędne białko i witaminy. Osoby będące na diecie mogą także po niego sięgać, gdyż napój ten jest lekki i niskokaloryczny.

Syrop Paola o smaku czarnej porzeczki

Osobiście jestem fanką różnego rodzaju napojów mlecznych. Mogłabym pić je od rana do wieczora. Nie trudno więc domyślić się, jak ogromna była moja radość, kiedy na stronie PAOLI znalazłam fantastyczny przepis na napój jogurtowy ze świeżą miętą. Główną rolę odgrywa tu syrop PAOLA o smaku czarnej porzeczki, z jednej strony delikatnie słodki, z drugiej zaś lekko kwaśny. Pychota!!!! Napój ten doskonale smakuje solo, ale także dobrze współgra z chrupiącymi, świeżymi rogalikami francuskimi. Wspaniale orzeźwia, a dzięki gęstej konsystencji jest naprawdę bardzo pożywny. Można pić go nie tylko na śniadanie (pierwsze lub drugie), ale także na deser.

Szczegółowy przepis na ten rajski napój znajdziecie na stronie Paoli.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *