Wybieramy ekologiczny zestaw garnków

Masz dość przypalonych potraw? Poszukujesz garnków, w których będziesz mogła przygotowywać codzienne obiady w sposób smaczny, zdrowy a przede wszystkim ekologiczny? Pragniesz wymienić stare naczynia kuchenne na nowe i poszukujesz zamiennika, w którym przyrządzić zdrowo potrawy? Mamy dla Ciebie propozycję jedyną w swoim rodzaju – ekonomiczne i eleganckie garnki ze stali nierdzewnej spełnią twoje oczekiwania.

zestaw garnków - naczynia Philipiak (źródło: www.philipiaknaczynia.pl)

zestaw garnków – źródło: www.philipiaknaczynia.pl


O firmie Philipiak słyszeli prawie wszyscy. Marka oferuje szeroką gamę naczyń kuchennych i sztućców wysokiej jakości. Philipiak gwarantuje zdrowe, lekkostrawne, naturalne oraz aromatyczne przyrządzenie potraw. Gotowanie zup w dużym garnku to sama przyjemność, bo jest możliwe bez użycia soli i tłuszczy. Nie wiele osób wie, że zestaw garnków Philipiak pozwala na gotowanie bez wody – tak to możliwe! Dzięki temu zawsze mamy gwarancję, że przygotowywane przez nas posiłki są zdrowe, chude, niskokaloryczne i ekologiczne.

Weźmy pod uwagę jeszcze jeden aspekt tej marki – oferuje naczynia energooszczędne (ich użytkowanie zmniejsza użycie energii elektrycznej nawet o 15% w skali roku). Bardzo ważne jest to, że zostały wyprodukowane ze stali nierdzewnej i posiadają wielowarstwowe dno. W praktyce oznacza to zero przypalonych zup i utraty na jakości. Możemy być pewni, że gotując w garnku Philipiak, nasze potrawy nie tracą na jakości i na pewno nie wchodzą w żadne reakcje chemiczne, jak w przypadku garnków aluminiowych. To ekologiczne rozwiązania dla każdej kuchni. Do wytopienia naczyń kuchennych używa się materiałów pochodzących ze złomu stali. Kolekcja takich garnków prezentuje się okazale w naszej małej gastronomii. Nie będzie przesadą jeśli napiszę, że  to małe dzieła sztuki. Stal, z której zostały wykonane stanowi cudowną ozdobę aranżacji kuchni nowoczesnych i tradycyjnych. A jak lśni!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *