AGRO-PARK Lublin – targi maszyn rolniczych

26 – 27 października w Lublinie odbędą się targi dla rolników na których zaprezentowane zostaną najnowsze technologie i innowacje w rolnictwie.
Oprócz pokazów maszyn, targi to również szansa na poszerzenie wiedzy z zakresu hodowli, upraw i sadownictwa.

AGRO PARK Lublin

Już po raz drugi odbędzie się jesienna edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK, organizowanych wspólnie przez Targi Lublin i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Hasłem tegorocznej edycji jest „Nowoczesność i profesjonalizm”. Tej jesieni w Lublinie zaprezentuje się ponad 170 wystawców z kraju i zagranicy. Na 12 tys. m2 będzie można podziwiać ofertę maszyn rolniczych niezbędnych w uprawie, maszyn i urządzeń przeznaczonych do hodowli, a także sprzęt dla sadownictwa.

W trakcie targów zostaną wręczone nagrody w konkursie „Rolnik Lubelszczyzny” oraz odbędzie się organizowany przez portal Gospodarz.pl finał turniej turnieju „Precyzyjny Gospodarz”. Oprócz części wystawienniczej nie zabraknie także części merytorycznej. W tym roku w ramach warsztatów odbędą się fachowe szkolenia prowadzone przez zaproszonych gości i pracowników Top Agrar Polska. W programie są między innymi wystąpienia Prof. Zygmunt Kowalskiego o tym „Ile kosztują błędy żywieniowe w produkcji mleka i jak ich uniknąć” oraz wykład Prof. Witolda Grzebisza „Czy na nawożeniu zbóż i rzepaku można zaoszczędzić?”.

Ekspozycja zlokalizowana będzie w obiektach targowych w sąsiedztwie dworca PKP. Do dyspozycji organizatorzy mają halę wystawiennicze, sale konferencyjne oraz obszerny plac i parking. Dla wszystkich rolników, hodowców i sadowników,
którzy chcą wiedzieć jakie są najnowsze trendy w branży, obecność na AGRO-PARK Lublin jest obowiązkowa!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *