Gdy boli brzuch…

Ból brzucha może przydarzyć się każdej osobie niezależnie od wieku i płci. Wśród wielu przyczyn bólu brzucha najczęstsze to: zaparcia, biegunka, wzdęcia, menstruacja, niestrawność, grypa żołądkowa i jelitowa i kolka nerkowa. Na szczęście możemy szybko poczuć ulgę w bólu, jeżeli sięgniemy po sprawdzone leki rozkurczowe, np. No-Spę.

ból brzucha przyczyny


No-Spa zawsze pod ręką

Czy jesteśmy w podróży, w pracy, w domu czy w szkole – warto mieć przy sobie No-Spę, zwłaszcza No-Spa Max, która zawiera podwójną dawkę drotaweryny, działającą niezwykle skutecznie, bo trafiającą w bezpośrednie źródło bólu. Największą zaletą tego środka rozkurczowego jest to, że nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Nawet kierowcy mogą bez przeszkód łykać tabletki, No-Spa nie zaburza koncentracji i koordynacji organizmu tak jak inne środki przeciwbólowe.

Zlokalizuj przyczynę bólu brzucha

O czynnikach wyzwalających dolegliwości bólowe można powiedzieć wiele (przeczytaj więcej na stronie No-Spa: ból brzucha przyczyny). Pewne jest to, że ból brzucha dotyka z każdym rokiem coraz więcej Polaków. Zwykle za jego pojawieniem się stoi nie tylko niestrawność, wzdęcia i przejedzenie, ale i inne schorzenia, związane z wrzodami żołądka, układem moczowym i jelitami. Ból brzucha może być rezultatem silnego stresu i wskazywać na stan zagrożenia życia (np. w sytuacji pęknięcia wrzodu, ostrego zapalenie wyrostka robaczkowego oraz niedrożności jelit) – wtedy jest tak silny, że konieczna jest natychmiastowa pomoc lekarza.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *