Oliwka na skórę: przygotuj się na nadejście lata

Jeżeli masz suchą skórę i wypróbowałaś już wiele kosmetyków nawilżających, lecz dalej nie czujesz satysfakcji z produktów, może to znak, że powinnaś wypróbować zwykłej oliwki dla dzieci. To skuteczny, tani i wszędzie dostępny kosmetyk, który świetnie pielęgnuje i natłuszcza ciała oraz chroni przed utratą wilgoci. Zatem zamiast płynów, emulsji i balsamów nawilżających, wybierz oliwkę JOHNSON’S Baby.

źródło:pinterest

źródło: pinterest

Łagodne nawilżanie

oliwka do kąpieli (źródło:http://www.johnsonsbaby.com.pl/_

oliwka dla dzieci (źródło:www.johnsonsbaby.com.pl)

Codziennie twoja skóra jest narażona na utratę wilgoci. Sprzyja temu praca w klimatyzowanych pomieszczeniach, czynniki atmosferyczne oraz niektóre kosmetyki. Szczególnie latem skóra traci wodę i szybko pod wpływem słońca staje się matowa, sucha, odwodniona i zmęczona. Aby zachowała blask na długo, warto otulić ją łagodnym płaszczem nawilżającym. Do tego celu najlepsza będzie łagodna oliwka JOHNSON’S Baby, która została specjalnie opracowana dla noworodków. Największą jej zaletą jest to, że zapewnia dwukrotnie skuteczniejsze nawilżenie niż wiele balsamów dostępnych w drogeriach. Swoje cudowne właściwości oliwka dla niemowląt zawdzięcza olejowi parafinowemu, który jest elementarnym składnikiem wielu preparatów przepisywanych przez dermatologów do pielęgnacji skóry atopowej. Substancja ta zapobiega nadmiernej utracie wody, zmiękcza i uelastycznia skórę.

Aplikacja po kąpieli

Po oliwkę dla dzieci sięgaj zawsze po kąpieli, dzięki temu szybko załagodzisz podrażnienia na skórze, zmniejszyć zaczerwienie powstające w wyniku np. depilacji oraz doskonale natłuścisz skórę. Dzięki temu stanie się ona napięte i dobrze przygotowana na przywitanie lata. Oliwkę wcieraj w wilgotną skórę, zanim użyjesz jeszcze ręcznika. Najlepiej na całe ciało (unikając okolice twarzy). Stosowanie oliwki na mokro przynosi spektakularne efekty. Chcesz się przekonać? Zakup łagodną oliwkę i stosuj regularnie przez kilka dni. Szybko zobaczysz różnicę. Masz moje słowo!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *