Ekologiczny mop Vileda

Wybierając polskie i ekologiczne środki czystości wpływamy na losy środowiska naturalnego. Decydując się na naturalne rozwiązania pozwalające zachować porządek w domu, zmniejszamy zanieczyszczenie rzek i mórz. Produkty ekologiczne przeznaczone do sprzątania pomieszczeń wykonane są najczęściej z tworzyw naturalnych, które pochodzą z recyklingu. Ich niewątpliwą zaletą jest również to, że są przyjazne dla zdrowia człowieka i nie powodują żadnych reakcji alergicznych na skórze. Do grona tych produktów zalicza się z pewnością jedyny w swoim rodzaju mop do mycia podłóg marki Vileda.

mop rotacyjny Vileda (źródło:makro.pl)

mop rotacyjny Vileda (źródło:makro.pl)


Vileda to ceniona na świecie marka oferująca uniwersalne i solidne produkty, które potrafią zamienić nawet najbardziej zabrudzony dom w krystalicznie czyste i sterylne pomieszczenie. Mop marki Vileda został wykonany z ekologicznych surowców – mikrowłókien, które posłużą prze wiele lat. To wyjątkowe włókna, które posiadają specjalne właściwości chłonące (idealnie redukują bakterie i brud), nawet bez konieczności używania detergentów!

Mop jest bardzo wygodny, bo posiada ruchowy uchwyt pozwalający na swobodne przemieszczanie się po powierzchni. Vileda oferuje produkty, które sprawdzają się zarówno do czyszczenia i polerowania podłóg drewnianych, jak i terakoty.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *