Ekologiczne długopisy

źródło:Pinterest

Coraz więcej firm prowadzi ekologiczne biura. W trosce o środowisko naturalne pracownicy powinni mieć na uwadze ekonomiczne drukowanie, energooszczędne korzystanie z urządzeń biurowych i zakup papieru pochodzącego z recyklingu. Warto również wyposażyć firmę w artykuły biurowe biodegradowalne. Akcesoria służące do pisania, wykonane w 100% z tworzyw naturalnych  to zakup godny eko pracownika.

Makulatura, drewno, bambus – z takich materiałów znajdziemy długopisy ekologiczne. W niektórych sklepach internetowych kupimy również ekologiczne gadżety do pisania wykonane z biodegradowalnego plastiku.

pinterest

pinterest

Warte uwagi są także długopisy kartonowe, ponieważ są bardzo lekkie, wygodne w trzymaniu i proste w obsłudze. Akcesoria do pisania kartonowe zostały wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu. Ich kształt jest standardowy i ergonomiczny, długopisy są lekkie i trwałe w użytkowaniu. Biodegradowalne długopisy posiadają równie ciekawy design.

pinterest

pinterest

Długopisy ekologiczne to świetny nośnik reklamy. Umieszczamy na nim logo technologią tampondruku i już mamy pomysł na eko prezent dla klientów. Dzięki temu nasza firma kształtuje sobie opinię nowoczesnej i innowacyjnej, bo decydującej się na wprowadzanie ekologicznych rozwiązań w biurze.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *