Zioła wspomagające płodność i witalność

O naturalnych metodach wspomagających potencję wiadomo nie od dziś. Wiele nadziei pokłada się w diecie i ziołach, które są przecież substancjami od wieków uznawanymi za afrodyzjaki wykorzystywanymi przez medycynę ludową. Te cudowne rośliny poprawiają erekcję i wzmagają popęd seksualny, dlatego są składnikiem wielu suplementów diety wspomagających płodność, jak Permen Repro. Oto zestaw naturalnych afrodyzjaków.

źródło: pixbay.pl żeń-szeń w ramce - permen repro

źródło: pixbay.pl

Żeń-szeń

Jest ceniony w medycynie chińskiej i od wieków uważany za lek na wiele chorób. Kilku naukowców prowadzących badania nad wyciągiem z tej rośliny uważa, że ma ona działanie odmładzające, gdyż zawiera ogromną ilość antyoksydantów. Żeń-szeń reguluje ciśnienie tętnicze, a to sprawia, że kontroluje erekcję i zapobiega przedwczesnym wytryskom. Żeń-szeń zawiera witaminy: A, B1, B2 oraz minerały: żelazo, cynk, magnez i potas. Wyciąg z żeń-szenia jest dostępny w każdej aptece i sklepie zielarskim.

Korzeń maca

Korzeń maca jest o wiele skuteczniejszy niż korzeń żeń-szenia. Roślina ta skutecznie zwiększa libido i dobrze wpływa na samopoczucie. Zalecana jest zarówno mężczyznom, aby stymulować pożądanie, jak i kobietom, by uregulować gospodarkę hormonalną. W korzeniu maca znajdują się także witaminy z grupy B, witamina C oraz E. Ciekawostką jest to, że korzeń maca został uznany za żywność typu superfood. Przez wiele lat był lekarstwem na wiele chorób wsród mieszkańców Andów. Dziś ta roślinna (trudno dostępne w Polsce) występuje w suplemencie diety Permen Repro (sprawdź), który warto regularnie przyjmować w trosce o zdrowie seksualne.

Korzeń lukrecji

Lukrecja jest używano jako składnik słodzików. Niewiele osób działanie tej rośliny kojarzy z afrodyzjakiem. Tymczasem korzeń lukrecji ma podobne działanie do estrogenu. Ponadto zwiększa libido i redukuje stres. Lukrecja jest polecana również paniom, bo poprawia regularność cyklów menstruacyjnych. Preparaty lukrecji są dostępne również w postaci tabletek i innych suplementów diety stosowanych na potencję.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *