Restauracja Biosfera

Nie łatwo amatorom ekologicznego i zdrowego jedzenia znaleźć dobrą i smaczną restaurację w naszej Stolicy. Jednym z wyjątków na tej kebabowej pustyni jest restauracja Biosfera zlokalizowana na AL. Niepodległości 80 (przy metrze Racławicka).

Biosfera to restauracja wegetariańska, w której potrawy przygotowywane są na miejscu, ze świeżych warzyw i owoców oraz naturalnych produktów bez dodatków barwników czy konserwantów. Dania nie zawierają też żelatyny ani produktów zwierzęcych i sporządzone są wyłącznie z ekologicznych jaj kategorii, „0” – czyli pochodzących od kur żyjących na świeżym powietrzu i karmionych naturalnymi paszami.

W Biosferze nie ma mikrofalówki, dlatego wszystkie potrawy kucharze przygotowują na bieżąco, wydłuża to czas obsługi, ale znacznie poprawia ich smak. W restauracji do południa serwowane są zestawy śniadaniowe. Przykładowo za jajecznicę z 3 jajek na maśle ze szczypiorkiem i z pieczywem zapłacimy – 16 zł. Zupy zaczynają się od 10 zł., a dania główne są w przedziale 25 – 40 złotych. Co ciekawe, w piątki w Biosferze organizowane są wieczory taneczne przy muzyce na żywo.

Jest to ciekawe miejsce z eleganckim wystrojem, dlatego nadaje się również na zorganizowanie w nim spotkania biznesowego.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *