Ekologiczny pendrive Goodram Eco

ekologiczny pendrive

Goodram Eco (źródło:www.goodram.com)

Coraz więcej ekologicznych gadżetów na naszym rynku. Oprócz tradycyjnych długopisów i notesów, wytworzonych z surowców pochodzących z recyklingu, dużym uznaniem wśród ekopracowników cieszą się ekologiczne pendrivy. Ciekawa obudowa wykonana z dobrego drewna oraz ekologiczna pamięć USB to podstawowe elementy każdego ekopendriva.

Goodram Eco to misternie wykonany pendrive z egzotycznego drewna, które spotkać możemy wyłącznie w lasach Indonezji. Wyjątkowa kolorystyka oraz bardzo twardy materiał – odporny na uszkodzenia – to wszystko sprawia, że ekologiczny gadżet wydaje się być solidny i efektowny.

Ekologiczne pendrivy dostępne są w czterech rozmiarach o standardzie Speed – od 2 do 16 GB. Maksymalna prędkość zapisu wynosi 9 MB/s. Urządzenie jest kompatybilne z USB 1.1. Wszystkie ekologiczne produkty od Goodram posiadają identyczne wymiary, tj. 60 mm x 18 mm oraz dożywotnią gwarancję. Ekopendrive łączy w sobie dobre parametry i ciekawy design.

Decydując się na taki gadżet, chronisz środowisko naturalne oraz promujesz ekozachowania w swojej firmie. Wszystkim polecamy gadżety od marki Goodram.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *