Dzień Dobry Restauracja Ekologiczna

„Jesteś tym, co jesz” – taki szyld widnieje w ekologicznej restauracji przy ulicy Artyleryjnej 8 w Białymstoku. Kto wybiera się na Podlasie,  powinien tam wstąpić, aby wypróbować wypiekanych przez właściciel chlebów, wędzonej kiełbasy i dobrego wina. Restauracja oferuje dania przygotowywane tylko z naturalnych i ekologicznych produktów pochodzących od lokalnych rolników.

źródło:pinterest

źródło:pinterest

Mimo że dania przygotowane są z ekologicznych i nierzadko trudno dostępnych produktów, ceny znajdujące się w menu nie są wygórowane. Obalam zatem mit, że „eko” znaczy drogo, bo „eko” to zdrowo, naturalnie i świeżo. Takie są właśnie dania, które macie okazję spróbować w restauracji Dzień Dobry w Białymstoku.

Restauracja oferuje dla każdego coś dobrego. W menu znajdują się dania z mięsa, potrawy wegetariańskie oraz przysmaki dla osób będących na diecie eliminacyjnej. To dobre miejsce na zjedzenie obiadu w gronie rodzinnym. W jadłospisie są także potrawy dla najmłodszych, zwłaszcza tych niejadków.  Menu restauracji Dzień Dobry to bogactwo smaków kuchni podlaskiej, kuchni kresowej i kuchni świata.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *