Niedrogie sposoby wybielania zębów

Olśniewający uśmiech jest wizytówka każdego.  Naukowcy dowodzą, że białe zęby dodają pewności siebie, zatem jesteśmy bardziej otwarci na innych i mniej zakompleksieni. Śnieżnobiały uśmiech odmładza i sprawia, że czujemy się jak hollywodzie gwiazdy. Niestety nie wszyscy możemy pozwolić sobie, tak jak znani aktorzy czy prezenterzy, na zafundowanie drogich zabiegów wybielania zębów. Dobra wiadomość jest jednak taka, że wiele nowoczesnych past zawiera w składzie formułę wybielającą, która przy regularnym stosowaniu daje spektakularne efekty.

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Dobra pasta wybielająca

Wybielanie zębów w zaciszu własnej łazienki jest tani sposobem na olśniewający uśmiech. Dzięki paście do zębów Colgate jest to możliwe. Pasta Colgate z linii Max White One przyspiesza wybielanie, szybko usuwa przebarwienia i zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego, który przecież jest przyczyną tego, że zęby są żółte. Doskonałym wyborem jest także Colgate Max White One Active, która szybko sprawia, że zęby stają się bielsze oraz zawiera formułę intensywnie redukującą przebarwienia. Podobno regularne stosowanie tej pasty przez tydzień, może sprawić, że odcień zębów stanie się o jeden toń jaśniejszy.

źródło: strona producenta

źródło: strona producenta

Płyn do płukania jamy ustnej

Z tej samej linii Colgate Max White One możecie kupić także płyn do płukania jamy ustnej, który także posiada właściwości wybielające. Jest taką kropką nad i w codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Szybko tworzy powłokę ochronną wokół zębów, dzięki temu również zapobiega przebarwieniom, które powstają np. po wypiciu kawy i herbaty czy zjedzeniu niektórych owoców, tj. jagód, wiśni i borówek.

Szczoteczka wybielająca

To nowość na rynku. Szczoteczka Colgate posiada wbudowane gumki, które skutecznie usuwają przebarwienia z trudno dostępnych miejsc. Szczoteczka ta posada polerujące włókna, które również sprawiają, że zęby są bielsze i lśniące.

Zatem, wybielanie zębów nie musi kojarzyć się z drogą wizytą w gabinecie stomatologicznym lub mozolnym szczotkowaniu zębów. To naprawdę nie jest trudne, jeżeli wybierzemy odpowiednie produkty wybielające.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *