Mleczna Rewia – XVI Targi Mleczarstwa

Co mają wspólnego piekarze, mleczarze, hotelarze i rybacy? Z pewnością maja wspólne targi odbywające się w AmberExpo  – nowoczesnym centrum wystawienniczo-kongresowym znajdującym się w sąsiedztwie stadionu PGE Arena Gdańsk.

 

Już po raz szesnasty odbędą się Targi Mleczarskie – Mleczna Rewia w  Gdańsku. Tegoroczne targi odbędą się pod hasłem: Zdrowo czyli jak? – Tajniki zdrowego biznesu. Targi mleczarskie są jednym z elementów zintegrowanych targów branży spożywczej. Równocześnie odbywać się będą: Targi Piekarstwa, Cukiernictwa i Lodziarstwa BALTPIEK; Targi Wyposażenia i Zaopatrzenia Gastronomii, Hoteli i Sklepów GASTROEXPO; Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH.

W dniach 22 -24 maja będziemy mogli między innymi skorzystać z bezpłatnej porady dietetyków, obserwować konkurs – Kuźnia Słodkich Talentów, poznać sztukę piekarniczą Węgrów i Irlandczyków, zobaczyć triki barmański i mistrzów Polski w Latte Art – sztuce malowania na powierzchni kawy.

butelka mleka

 

Wszystkim zainteresowanym nie pozostaje nic innego jak wypić szklankę ciepłego mleka i spokojnie odliczać dni do rozpoczęcia targów. Szczegóły targów znajdziecie na oficjalnej stronie: http://mlecznarewia.amberexpo.pl

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *