Targi społecznej odpowiedzialności biznesu

Targi CSR pod hasłem „Biznes-Społeczeństwo-Środowisko” organizowane są w tym roku 1 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie. To interesujące wydarzenie skupiające rokrocznie tysiące młodych ludzi zainteresowanych tematem jak biznes rozumie swoją odpowiedzialność za środowisko naturalne i ludzkość. To okazja do poznania proekologicznych inwestycji wielu organizacji pozarządowych.

pinterest

To już piąta edycja Targów CSR, w tym roku weźmie w niej udział ponad 60 wystawców. Organizatorem wydarzenia jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. O godzinie 10:00 zostaną otwarte Targi CSR przez ministra gospodarki Janusza Piechocińskiego i Mirellę Panek-Owsiańską. Najważniejszym punktem spotkania będzie ogłoszenie wyników raportu „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2013. Dobre Praktyki”.

Jeżeli zastanawiają się takie kwestie jak: odpowiedzialny biznes, ochrona środowiska i wspieranie społeczności lokalnej oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, wybierz się na Targi CSR. Dla zwiedzających udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ewentualnie masz możliwość śledzić wydarzenie na żywo w uruchomionej tego dnia TV CSR, dostępnej na stronie biznes.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *