Karma dla kota Gourmet

Jest wiele teorii karmienia zwierząt domowych. Jedno jest pewne – kot powinien jeść codziennie karmę zawierającą mięso. Domowe jedzenie nie zawsze jest zdrowe, bo nierzadko nasz pupil dostaje do miski przypadkowe pokarmy, „resztki” z obiadu, które tak naprawdę nie powinny się znaleźć w diecie naszego futrzaka.

na białym talerzyku mokra karma dla kota gourmet

źródło: http://www.gourmet-kot.pl/

Na rynku dostępna jest szeroka oferta pokarmów dla kotów. Karma dla kota Gourmet to produkt, który kot pokocha miłością bezgraniczną, bo zawiera samo mięso wysokiej jakości zarówno w formie musu, jak i delikatnych kawałków gotowanych i zatopionych w pysznych sosie. Karma Gourmet zawiera podstawowe składniki kociej diety.

Karma w puszce

Dobra karma dla kota powinna zawierać mięso, tłuszcz i podroby z konkretnych gatunków zwierząt. W pokarmie dla pupila mile widziane są witaminy i minerały oraz kwasy omega-3.W codziennym żywieniu kota należy uwzględnić karmy suche i mokre. Jeżeli decydujemy się na karmienie kota wyłącznie suchym prowiantem, to należy pamiętać o zapewnieniu zwierzęciu odpowiedniej ilości wody. Wiele kotów woli jednak mokre karmy w puszce, które są w 100% mięsne. Zaletą mokrej karmy dla kota jest wilgotność, która przypomina naturalny pokarm. Ponadto po otwarciu jest już gotowa do spożycia, nie trzeba jej podgrzewać ani gotować.

Mięsna kocia uczta

Karma dla kota Gourmet to nic innego, jak delikatne posiekane mięso doprawione sosem. Wyselekcjonowane kawałki kurczaka, wołowiny i ryby w postaci duszonej i grillowanej są prawdziwym przysmakiem dla naszego czworonoga. Nie zawiera w składzie żadnych komponentów roślinnych i zbóż, jak również niezdrowej soli i innych konserwantów. Gourmet Gold zaspokaja całkowicie zapotrzebowanie organizmu kota na składniki odżywcze, jest dobrze przyswajalna przez organizm, dzięki sporej zawartości aminokwasów. Wybierając karmę Gourmet Gold, możemy spać spokojnie, bo kot nasz będzie zdrowy przez długie lata, jeżeli oczywiście go nie przekarmimy 😉 Bo nadmiar pokarmu sprzyja otyłości i innym chorobom układu pokarmowego.

Ważne jest to, aby karma dla kota była dobrana do jego wieku i stanu zdrowia. Warto zmieniać puszki i serwować swojemu zwierzęciu różne dania od Gourmet, bo zbilansowane żywienie kotów jest elementarne dla prawidłowego rozwoju.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *